سؤال تولدت مبارک شکوفه جان

04 مارس 2012 12:00 #21920 توسط Michaellover
:-P :-P تولدت مبارک شکوفه جووووووووووووووووووون

آرزوی بهترین ها رو برات دارم :clp2: :clp2:

ایشالله هزار ساله شی (خودم برات تاپیک بزنم) :hilrs:

:-P
:-P :-P :-P :-P :-P :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd:

"...Before You start Pointing Fingers Make Sure Your Hands Are Clean"

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

04 مارس 2012 12:26 #21921 توسط FeanoR
تولدددددددددددددددددددددت مبارک شکوفه جان ایشالله تا هر زمانی که دوست داری عمر کنی و هر آرزویی که به صلاحت هست بهش برسی و به اهدافت برسی البته با تلاش خودت

تولدت مبارک :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd:

:cndlblw:

04 مارس 2012 13:02 #21922 توسط kingmichael
رضا جان چرا اینقدر هولی دوروز دیگه مونده ها :!!

شکوفه جان من هم از صمیم قبل برات آرزوی موفقیت می کنم و امید وارم همیشه شاد باشی

"خداوند به پرنده روزی می دهد ولی در لانه اش نمی گذارد

مانند پرنده باش بر روی شاخه ی سست مینشیند و آواز می خواند ، چه غم از لرزش شاخه ،

چون مطمئن است که بال و پر دارد."

:-P :-P :-P :bd: :bd: :bd:
تولدت مبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــارک
:bd: :bd: :bd:

:guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2:

04 مارس 2012 16:55 - 04 مارس 2012 16:56 #21942 توسط mohammad
ای بابا شانسو دارید . داشتم تاپیک میزدم برای تولد شکوفه جان برق رفت . :(

شکوفه جان تولدت مبارک . امیدوارم هر ارزویی تو زندگیت داری بهش برسی و خوشبخت بشی و هر روز تو زندگیت پیشرفت کنی . :x
:clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2:
:bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd:
:x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
:jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump:
:-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd
:-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~
:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :mj4: :mj4: :mj4: :rdpaper: :rdpaper: :rdpaper: :x :x :x :x :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-bd :-bd :-bd :-bd ^o^|| ^o^|| o|~ o|~ o|~ o|^_^|o o|^_^|o :D
:mj6: :mj6: :mj6: :mj6: :MJ3: :MJ3: :MJ2: :MJ2: :MJ2:
:scream: :scream: :scream: :scream: :scream: :scream: :scream: :scream: :scream: :scream: :scream:
:mj9: :mj9: :mj9: :mj9: :mj9: :mj9: :mj9: :mj9: :mj9: :mj9: :mj9: :mj9: :mj9: :mj9: :mj9:
:mj12: :mj12: :mj12: :mj12: :mj12: :mj12: :mj12: :mj12: :mj12: :mj12: :mj12: :mj12: :mj12:
:mj11: :mj11: :mj11: :mj11: :mj11: :mj11: :mj11: :mj11: :mj11: :mj11: :mj11: :mj11:
:mj7: :mjj:

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

04 مارس 2012 17:29 #21943 توسط NicoleL2

blackfire نوشته: برات آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم همیشه خوش و خرم باشی و به هر چی میخوای برسی
تو کنکور هم بترکونی:D
:-bd :-P :-P :-P :-P :gift: :gift: :gift: :gift:
~^o^~ ~^o^~ ~^o^~
:clp2: :clp:

:bd: :bd: :bd: :bd: :bd:

:MJ2:

واییییییییییی خدای من!!!
واقعا ممنونم رضا جان :x :x :x
اصلا فکر نمیکردم بعد از یه روز سخت بیام فروم و با یه همچین صحنه ای روبرو بشم!
الان تو این لحظه اشک تو چشام جمع شده!
خداییش خیلی شرمنده کردی رضا
میگم این کنکور رو خیلی خوب اومدی! :daydreaming

فردای من و تو باز هم تاریک است
سالی که نکوست از بهارش پیداست...
كاربر(ان) زير تشكر كردند: blackfire

04 مارس 2012 17:30 #21944 توسط NicoleL2

michaellover نوشته: :-P :-P تولدت مبارک شکوفه جووووووووووووووووووون

آرزوی بهترین ها رو برات دارم :clp2: :clp2:

ایشالله هزار ساله شی (خودم برات تاپیک بزنم) :hilrs:

:-P
:-P :-P :-P :-P :-P :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd:

ممنون علی جان :x
ایشالله همه ی جوونا(و ابته پیرا!)به آرزوهاشون برسن! :daydreaming
1000 تا یه کم زیاد نیست؟!450 سال،خیرشو ببینی! :D

04 مارس 2012 17:31 - 04 مارس 2012 17:50 #21945 توسط NicoleL2

FeanoR نوشته: تولدددددددددددددددددددددت مبارک شکوفه جان ایشالله تا هر زمانی که دوست داری عمر کنی و هر آرزویی که به صلاحت هست بهش برسی و به اهدافت برسی البته با تلاش خودت

تولدت مبارک :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: :cndlblw: o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|~ o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o o|^_^|o ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| ^o^|| :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd:

:cndlblw:

قربونت وحید جان،خیلی خیلی خیلییییییییی لطف کردی
"ایشالله به اهدافت برسی البته با تلاش خودت..." دقیقا زدی تو خال!
مرسی از آرزوی خیلی قشنگت :x

04 مارس 2012 17:33 #21946 توسط NicoleL2

kingmichael نوشته: رضا جان چرا اینقدر هولی دوروز دیگه مونده ها :!!

شکوفه جان من هم از صمیم قبل برات آرزوی موفقیت می کنم و امید وارم همیشه شاد باشی

"خداوند به پرنده روزی می دهد ولی در لانه اش نمی گذارد

مانند پرنده باش بر روی شاخه ی سست مینشیند و آواز می خواند ، چه غم از لرزش شاخه ،

چون مطمئن است که بال و پر دارد."

:-P :-P :-P :bd: :bd: :bd:
تولدت مبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــارک
:bd: :bd: :bd:

:guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2:

واقعا ممنون امین جان
چه جمله ای!واقعا قشنگ بود،و البته تاثیر گزار،از اونایی که کلی به آدم انرژی میده :good: :x
امیدوارم بتونم مثل اون پرنده باشم...آزاد،قدرتمند،مطمئن :MJ2:

04 مارس 2012 17:35 #21947 توسط NicoleL2

m.yMJJ نوشته: ای بابا شانسو دارید . داشتم تاپیک میزدم برای تولد شکوفه جان برق رفت . :(

شکوفه جان تولدت مبارک . امیدوارم هر ارزویی تو زندگیت داری بهش برسی و خوشبخت بشی و هر روز تو زندگیت پیشرفت کنی . :x
:clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2: :clp2:
:bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd: :bd:
:x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
:jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump:
:-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd :-bd
:-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~
:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :trbdy: :mj4: :mj4: :mj4: :rdpaper: :rdpaper: :rdpaper: :x :x :x :x :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: :guitar2: ~^o^~ ~^o^~ ~^o^~ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :d/ :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-bd :-bd :-bd :-bd ^o^|| ^o^|| o|~ o|~ o|~ o|^_^|o o|^_^|o :D
:mj6: :mj6: :mj6: :mj6: :MJ3: :MJ3: :MJ2: :MJ2: :MJ2:
:scream: :scream: :scream: :scream: :scream: :scream: :scream: :scream: :scream: :scream: :scream:
:mj9: :mj9: :mj9: :mj9: :mj9: :mj9: :mj9: :mj9: :mj9: :mj9: :mj9: :mj9: :mj9: :mj9: :mj9:
:mj12: :mj12: :mj12: :mj12: :mj12: :mj12: :mj12: :mj12: :mj12: :mj12: :mj12: :mj12: :mj12:
:mj11: :mj11: :mj11: :mj11: :mj11: :mj11: :mj11: :mj11: :mj11: :mj11: :mj11: :mj11:
:mj7: :mjj:

واییییییی محمد!!!!
سنگ تموم گذاشتی!نگاه کن چه خبره!
چه کیک خوشگلی،اسمم که روش نوشتن!حسابی تو زحمت افتادی
خیلی قشنگه،خیلیییییییییی
یه دنیا ممنونم محمد عزیزم :x :x :x

كاربر(ان) زير تشكر كردند: mohammad

04 مارس 2012 18:00 #21948 توسط Termeh
تولدت مبارک شکوفه عزیزم

امیدوارم زندگیت، لحظه هات مثل اسمت پر از شکوفایی و زیبایی باشه

از لحظه هات خوب استفاده کن،شاد باش،زندگی کن،عشق بورز
هرگز راحت عصبانی نشو

از آشنایی باهات خوشحالم
آرزو میکنم همیشه در کنار کسایی که دوسشون داری خوش باشی،رو اهدافت متمرکز باشی،دانشگاهی که دوست داری قبول شی

ایمانتو حفظ کن

دوست دارم

مدیران انجمن: Farnaz

Please publish modules in offcanvas position.